Una nova versió de productes ja està disponible!

 Una nova versió de productes ja està disponible!

Tenim el gust d'anunciar un nou llançament de productes DATEV. Un dels principals objectius d'aquesta actualització és mantenir un òptim nivell de compatibilitat i integració amb els productes Microsoft, molts dels quals es deixaran de suportar i seran reemplaçats per noves versions.

Tant des de sistemes operatius com Windows i Windows Server, productes ofimàtics com Office-365, i motors de base de dades, com SQL Server, cal actualitzar les seves instal·lacions de productes DATEV per mantenir un grau d'integritat, seguretat i rendiment òptim.

Per tal motiu, el nostre equip de suport tècnic es posarà en contacte amb vostè per organitzar la migració dels seus sistemes a l'última versió de productes la seva descàrrega ja està disponible des del portal de suport.

No obstant, si prefereix avançar el procés, quedem a la seva disposició per resoldre els seus dubtes i organitzar-ho com més aviat millor d'acord amb la seva agenda.

Donada la importància d'aquesta migració, el nostre equip de suport l'assistirà en tot el procés. Com sempre, el nostre suport tècnic no té cap cost.

A més de la millor integració amb productes Microsoft, aquesta nova versió DATEV aporta millores en els mòduls de gestió de llicències i administració d'usuaris, així com una preinstal·lació test d'un nou producte d'anàlisi de dades, DATEV Data Analysis, que s'avaluarà al llarg de 2022.

Aprofitem per recomanar-li que es registri al portal de suport si encara no ho ha fet per tal de tenir accés a tota la documentació oficial.

Tags: